درباره برند صاها
تولید تجهیزات ابزار دقیق

درباره ما صنایع اندازه گیری هوشمند انرژی

شرکت انرژی یکم با نام تجاری  <صاها > (صنایع اندازه گیری هوشمند انرژی) دارای سابقه 20 ساله موسسین آن با هدف تولید محصولات با کیفیت هم رده محصولات با برند اروپایی و استانداردهای بین المللی در زمینه تجهیزات ابزاردقیق و تجهیزات تله متری تاسیس گردیده است.

ارائه راهکار های نو، تبدیل نیازمندی های صنایع به محصولات تجاری، رفع دغدغه های پیش مشتریان، پشتیبانی محصول سیستماتیک، افزایش دقت و عمر محصولات،  به عنوان سرلوحه فعالیت این مجموعه تعیین شده است.

گروه فنی مهندسی صاها

بیش از 18 سال سابقه فعالیت

هدف اصلی و نهایی برند SAHA، صادرات محصولات با کیفیت به کشورهای منطقه قفقاز، حوزه خلیج فارس و ترکیه در وهله اول و سپس با تأسیس شرکت در کشور آلمان درصدد صادرات دانش فنی و زمینه سازی، بازسازی در اتحادیه اروپا می باشد.

پشتیبانی محصول: یکی از مهم ترین دغدغه های حال حاضر مشتریان، پشتیبانی ضعیف محصولات تولید داخل می باشد. این شرکت پس از بررسی علت یابی موضوع ، اقدام به راه اندازی واحد پشتیبانی محصول 24 ساعته و سامانه ردیابی محصول sahaproductid.ir به جهت سیستماتیک نمودن فرآیند پشتیبانی محصول نموده است.

آزمایشگاه کالیبراسیون: در حال حاضر این شرکت با احداث خط کالیبراسیون فلو تا رنج سایز 1400 میلی متر و همچنین بروزترین خطوط کالیبراسیون کاملا مجهز و اتوماسیون شده و بدون دخالت دست با سرعت کالیبراسیون فوق العاده بالا به روش های وزنی و فلومتر مرجع دارای استاندارد IEC17025 آماده سرویس و خدمات به عنوان ازمایشگاه همکار اداره استاندارد در سطح کشور می باشد.

برند <صاها> در حال حاضردارای واحد های بازرگانی-مالی ، اداری- تحقیق و توسعه نرم افزار و سخت افزار – کیفیت (QA/QC) -تحقیق و توسعه فروش بین الملل – پشتیبانی و خدمات پس از فروش و بیش از 90 نفر پرسنل و کارشناس به صورت تمام وقت و پاره وقت مشغول به فعالیت است.

واحد R&D ( تحقیق و توسعه):  واحد تحقیق و توسعه در دو محور نرم افزار و الکترونیک در حال فعالیت می باشد. این واحد با به کارگیری از کارشناسان متخصص و زبده و بهره مندی از جدیدترین تکنولوژی ها و نو آوری های روز دنیا در صدد تولید محصولات جدید متناسب با نیاز مشتری می باشد.

واحد تولید : کلیه مراحل تولید <صاها> مطابق فرآیند عملیات (OPC ) و فرآیند جریان(FPC ) طرح ریزی شده است.

هدف کلی برند صاها

تاریخچه شرکت ​ صاها

در حیطه مدیریت منابع آبی نظر به تجربیات ناموفق سنوات گذشته شرکت های آب و فاضلاب و آب منطقه ای استان ها در زمینه تجهیز ایستگاههای شبکه آبرسانی به دبی سنج های ایرانی با خطای بالا و کیفیت پایین و همچنین پشتیبانی و خدمات پس از فروش ضعیف که منجر به عدم تمایل مدیران جهت در اولویت قرار دادن تجهیز ایستگاهها به جریان سنج و هوشمند سازی مصارف گردیده است. این برند با هدف ارائه انواع فلومترهای هوشمند اندازه گیری جریان با کیفیت بالا و دقت بالا و همچنین تضمین انجام خدمات مشاوره، طراحی و پشتیبانی با راهکارهای نوین و دفع دغدغه های مسئولین ذیربط در این خصوص به ثبت رسیده است.

در حال حاضر بیس از 100 نفر پرسنل و کارشناس فنی در زمینه های مختلف اعم از تولید، مالی، اداری، بازرگانی، تحقیق و توسعه به صورت مستقیم و غیر مسقیم مشغول به فعالیت می باشند. دپارتمان تحقیق و توسعه برند صاها SAHA در دو بخش  الکترونیک و نرم افزار با طراحی محصولات متنوع در زمینه ابزار دقیق و تله متری مشغول به کار می باشد.

صنایع اندازه گیری هوشمند انرژی

توانایی تولید

تبدیل ایده های برتر به محصولات تجاری در زمینه سیستم های مورد نیاز صنایع آب و فاضلاب ، نفت و گاز ، پتروشیمی ، پالایشگاه و صنایع تولیدی

 – تولید نرم افزارهای کاربردی مطابق با نیاز صنایع

 -اجرای پروژه های مانیتورینگ پست های فوق توزیع ،سامانه های تله متری آب وفاضلاب ، سامانه خودکار قرائت از راه دور

 -طراحی نرم افزار های تله متری برای خود کارفرما و امکانات مورد نیاز خود کارفرما تحت پروتکل های استاندارد

 -اجرای سیستم های کنترل DCS

 -پیاده سازی اینترنت اشیا صنعتی ( IIOT )

 – اجرای سیستم مدیریت ساختمان ( BMS)

 – تولید تجهیزات ایزار دقیق و سیستم های میترینگ

 – بازرسی و نوسازی سیستم های کنترل و ابزاردقیق

سامانه یکپارچه داخلی  SAHA System

شرکت انرژی یکم در جهت ثبت، مدیریت و انجام فرآیند ها و فعالیت های انجام شده در سازمان ، سامانه یکپارچه داخلی طراحی نموده است . در این سامانه کلیه فرآیند های شرکت از فروش محصول ، انبارداری ، حسابداری ، سامانه تله متری، تولید،کنترل کیفی، آزمایشگاه کالیبراسیون، سامانه ردیابی به صورت سیستمی و کنترل شده انجام می گردد. این سامانه با هدف تسریع انجام و کنترل فرآیند ها ، ارائه خدمات پشتیبانی آنلاین،ارائه گزارش محصول در سامانه ردیابی محصول طراحی گردیده است.